Haber

Fatih Muhtarlar Derneği üyelerinden İsrail’e tepki

Fatih Muhtarlar Derneği üyeleri Gazze’ye destek için Beyazıt Meydanı’nda toplandı.

Dernekten yapılan basın açıklaması şöyle:

Buradan bu tarihi Beyazıt Meydanı’nda tüm dünyaya haykırıyor ve diyoruz ki: “Haksızlık ve zulme karşı sessiz kalanlar dilsiz şeytandır. Yeryüzündeki en büyük terör devletinin Siyonist İsrail Devleti olduğunu bir kez daha söylüyoruz. Kadınlar, çocuklar ve yaşlılardan oluşan saf Filistin halkını hunharca katleden Filistin halkını ve onu koruyan ve kollayan ABD’yi.” dır-dir.

HAMAS’ın bir terör örgütü değil, vatanını, onurunu, haysiyetini savunan bir avuç inançlı kahraman olduğunu bir kez daha tüm dünyaya ilan ediyor ve söylüyoruz.
Yarım asırdır anneleri, babaları, kardeşleri gözleri önünde vahşice katledilen Filistinlilerin yetim ama kahraman çocuklarıdır onlar.
Dünün yetim çocukları, Siyonist İsrail’e karşı vatanlarını canlarıyla savunan bugünün yiğitleridir.

Filistinli kardeşlerimizin haklarını ve vatanını savunan Hamas, Kurtuluş Savaşı’nda işgalci güçlere ve düşmanlara karşı vatanımızı, onurumuzu ve onurumuzu örgütleyen milli kahramanlarımız Sütçü imamlarımız, Nene Hatunlarımız, Şerife kardeşlerimiz, Hasan Tahsinlerimizdir. , öyle. Hamas’a terör örgütü diyenler, İsrail’in yaptığı bu kanlı zulmü görmek istemeyen, hatta üzerini örtmek, saklamak isteyen kişilerdir.

Buradan Fatih Sultan Mehmet’in torunları olan muhtarlar olarak tüm dünyaya haykırıyor ve Filistin halkının bizim kardeşimiz olduğunu söylüyoruz. Mescid-i Aksa bizim mabedimiz ve kırmızı çizgimizdir.

Huzurunuzda terör devleti İsrail’e diyoruz ki, “Ey SİYONİST İSRAİL, yaptığınız bunca zulmün, işlediğiniz tüm cinayetlerin, katlettiğiniz onbinlerce masumun hesabını bir gün mutlaka ödeyeceksiniz. kadınlar, çocuklar ve yaşlılar dahil… Bir gün mutlaka döktüğünüz kanda boğulacaksınız.

Unutmayın ki “Bütün çocuklar ölse bile geriye mutlaka bir Musa kalacaktır.”
“Mazlumların lanetinin boşa kalacağını sanmayın.”

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu